29/05/2022
חדשות »

סקירת שוק ההון ע"י אקסלנס אינווסט

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר
שם פרטי
משפחה
טלפון
אימייל
קוד

סקירה שבועית לתאריך 28/9/2014

 
 

ארה"ב:

המסחר בוול סטרייט נסגר בעליות שערים. מנתון התמ"ג (תוצר מקומי גולמי) עולה כי המשק האמריקאי  צומח בקצב מהיר למדי כאשר מנתוני התמ"ג עולה כי הייתה צמיחה ברבעון שעבר בקצב של 4.6% שנתי. נתונים אלו תומכים בצמצום רכישות האג"ח של הפד (הבנק מרכזי של ארצות הברית) עד להפסקתם המוחלטת.

 

אירופה:

בורסת אירופה סגרו בירידות שערים. באירופה מודאגים מהיחלשות האירו מול הדולר כאשר בעוד בארצות הברית עסוק הבנק המרכזי בצמצום תוכנית הרכישות והתאוששות הכלכלה. באירופה הצהיר הנגיד מריו דרגי על הקלה מוניטרית ובנוסף הפחית את הריבית לשפל היסטורי.

 

ישראל:

בשוק המקומי ממשיך מדד המעוף לשבור שיאים  כאשר את השבוע החולף סיים המדד מעל רמת 1450 הנקודות. בשבוע החולף החליט בנק ישראל להשאיר את הריבית ללא שינוי ברמה של 0.25%. מדד המחירים לצרכן ירד בחודש אוגוסט ב – 0.1% , בניגוד לתחזיות האנליסטים שצפו בממוצע עלייה של כ - 0.2%. עליות משמעותיות נרשמו בסעיף הפירות והירקות, בסעיף הדיור, ובסעיף התרבות ובידור.  ירידות משמעותיות נרשמו בסעיף ההלבשה וההנעלה ובסעיף התחבורה והתקשורת.

 

סחורות ומט"ח:

בשוק הסחורות, נסגר מחירו של הנפט ברנט ברמה של 97 דולר לחבית. מחירו של הזהב נסגר ברמה של 1218 דולר לאונקיה. בשוק המט"ח המשיך האירו להיחלש מול הדולר ונסגר ברמה של 1.268 דולר לאירו שפל של יותר משנה. בארץ, המשיך להתחזק שערו של הדולר לרמה של 3.67 שקל לדולר.

 
 
 

body_pic

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 

שבוע טוב - צוות אקסלנס אינווסט

 
 
 
 
 
 
 

example

 
 
 
 

body_pic

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הפניקס חברה לביטוח בע"מ
סקירה זו הינה סקירה מקצועית המיועדת ללקוחות הפניקס בלבד. האמור לעיל מתייחס לפוליסות פרט בלבד. האמור לעיל  אינו מהווה ייעוץ, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה או חיסכון במוצרים השונים והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי הניתן בכפוף לחוק. כל האמור לעיל הינו תמצית בלבד וזכויות המבוטח יהיו בהתאם לתנאי הפוליסה וסייגיה. מכירת המוצרים כפופה להוראות כל דין ובהתחשב בנתונים האישיים של כל אדם. לגילוי נאות אודות קבוצת אקסלנס נשואה, לרבות עיסוקן של חלק מחברות הקבוצה בשיווק השקעות ולא בייעוץ השקעות, ראו באתר הקבוצה, בכתובת WWW.XNES.CO.IL בלשונית "גילוי נאות"